ثبت نام دوره‌های مختلف برای نابینایان

به اطلاع می‌رساند انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان در نظر دارد دوره‌های جهت‌یابی، کار با تلفن‌های همراه لمسی با سیستم عامل اندروید، بریل‌آموزی و کارگاه هوش مصنوعی برای نابینایان را به صورت رایگان برگزار کند.

زمان برگزاري با هماهنگي ثبت‌نام‌كنندگان، مدرس و انجمن موج نور تعيين خواهد‌شد.

مکان برگزاری در محل انجمن به نشانی اصفهان، خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره بانو امین، جنب ورزشگاه امین، خانه ریاضیات اصفهان، بخش نابینایان خواهدبود.

نابینایان و کم‌بینایانی که موفق به گذراندن این دوره‌ها بشوند؛ می‌توانند؛ در دوره‌های تکمیلی که در آینده برگزار می‌شود شرکت کنند و گواهی شرکت در هر دوره را از انجمن دریافت کنند.

برای ثبت نام در این کارگاه و دوره‌ها حداکثر تا جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ فرمی که از طریق این لینک در اختیارتان است را تکمیل کنید.

در صورتی که امکان تکمیل فرم را ندارید یا می‌خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید، یک‌شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و سه‌شنبه‌ها و پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۱۲ تا ۱۴ به جز روزهای تعطیل با تلفن 03136687033 تماس بگیرید؛ همچنین می‌توانید با ارائه نام و نام خانوادگی و تلفن تماس به ایمیل انجمن به نشانی Mojenoor84@gmail.com درخواست ثبت نام یا پرسش خود را ارائه کنید.

در بستر واتساپ و فقط با ارسال پیام متنی یا صوتی و با ارائه نام و نام خانوادگی به شماره 00989304424149 نیز می‌توانید در این دوره‌ها ثبت نام کنید یا پرسش خود را بپرسید.

به امید روزهای روشن‌تر.

اسکرول به بالا