برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه، به منظور انتخاب هیأت مدیره و بازرسین انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان

به منظور احترام به حق اعضای انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان، برای انتخاب هیأت مدیره و بازرسین این انجمن و برای عمل به مفاد اساس‌نامه و همچنین استفاده از توانمندی تمامی نابینایان و کم‌بینایان مستعد و علاقه مند به فعالیتهای اجتماعی، به اطلاع می‌رساند؛ مجمع عمومی عادی انجمن علمی-فرهنگی موج نور اصفهان روز پنج‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در محل انجمن به نشانی اصفهان، خیابان سعادت‌آباد، رو به روی مقبره بانو امین، جنب ورزشگاه امین، خانه ریاضیات اصفهان، تالار مریم میرزاخانی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

دستور جلسه به شرح ذیل خواهد بود:

  • ارائه‌ی گزارش هیأت مدیره انجمن؛

  • ارائه گزارش مالی انجمن؛

  • برگزاری انتخابات هیأت مدیره و بازرسین انجمن.

  • استماع نظرات و پیشنهادات و انتقادات حاضرین

  • برنامه‌های جنبی دیگر.

هیأت مدیره انجمن به منظور پیشبرد و پیگیری اهداف درج‌شده در اساس‌نامه، شامل پنج نفر عضو اصلی و یک نفر عضو علی‌البدل با انتخاب مجمع عمومی برای مدت دو سال فعالیت خواهندکرد.

همچنین بازرسین انجمن موج نور به منظور نظارت بر فعالیت‌های هیات مدیره و وظایف درج شده در اساس‌نامه انجمن، شامل دو نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس علی‌البدل برای مدت یک سال از طریق رأی مجمع عمومی عادی سالیانه انتخاب می‌شوند.

لذا از تمامی اعضا و علاقه‌مندان به منظور شرکت در این جلسه دعوت به عمل می آید تا ضمن حضور در مجمع عمومی، انجمن را در رسیدن به اهدافش با ارائه طرح‌ها و نظرات سازنده یاری کنند.

افرادی که مایل به نامزدی برای پست هیأت مدیره یا بازرس هستند می‌توانند؛ ازطریق تماس با تلفن 03136687033 یک‌شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۱۸ و سه‌شنبه‌ها و پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۱۲ تا ۱۴ به جز روزهای تعطیل یا با ارسال نام و نام خانوادگی، تلفن تماس و ابراز علاقه‌مندی برای کاندیداتوری هیأت مدیره یا بازرسی انجمن موج نور به پست الکترونیکی انجمن به نشانی mojenoor84@gmail.com اعلام آمادگی کنند.

خواهشمند است، کسانی جهت نامزدی در انتخابات اقدام کنند؛ که ضمن برخورداری از اطلاعات کافی پیرامون فعالیت‌های انجمن، از وقت و زمان کافی نیز برخوردار باشند.

حضور همه اعضای انجمن موج نور برای انتخابات آزاد بوده و کسانی هم که عضو انجمن نیستند و تمایل دارند در انتخابات شرکت کنند؛ می‌توانند با تکمیل فرم عضویت و ارائه‌ی رونوشت شناس‌نامه و کارت ملی و یک قطعه عکس و پرداخت مبلغ پنج هزار تومان حق عضویت ساليانه حتی در روز برگزاری مجمع عمومی از حق رأی برخوردار شوند؛ البته حضور همه افراد برای استفاده از برنامه‌های جانبی بلامانع است.

چون از سال‌های دور برخی دوستان از استان‌های دیگر عضو انجمن شده‌اند و امکان حضور در روز برگزاری مجمع در محل انجمن را ندارند؛ این امکان فراهم شده، تا آنان نیز بتوانند با شرایطی در انتخابات شرکت کنند.

این افراد به منظور هماهنگی بیشتر از راه‌های پیش‌گفته با انجمن در ارتباط باشند؛ تا توضیحات بیشتر به آنان ارائه شود.

ارائه‌ي همه محصولات تولیدی انجمن با تخفیف ۵۰ درصدی، تعمیر عصاو و نصب غلتك و برچسب شب‌رنگ روي آن، نصب نرم‌افزارهای گویاساز روی تلفن همراه و رایانه و تعمیر نرم‌افزاری آنها، گرفتن سفارش تعمير پركينز و خدمات دیگر از جمله تسهیلاتی هستند که در روز برگزاری مجمع برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده‌است.

ذكر چند نكته:

  1. تعمير تلفن همراه و عصا از ساعت 14 تا 16 در محل برگزاري مجمع انجام مي‌شود؛ اين برنامه بر اساس ترتيب مراجعه افراد صورت مي‌پذيرد و در صورت فراواني مراجعات ممكن است فرصت براي رسيدگي به همه مراجعان وجود نداشته باشد كه در همين جا از همه آنان پوزش مي‌خواهيم.

  2. عرضه تمامي محصولات انجمن صرفاً با مراجعه حضوري در همان روز بر گزاري مجمع با تخفیف ۵۰ درصدی انجام خواهد شد.

  3. رأي‌گيري در مجمع به صورت بينايي انجام و منشي به اندازه ي كافي براي رأي دهندگان در نظر گرفته خواهد شد.

  4. اطلاعات تکمیلی و تغییرات احتمالی را ازطریق سایت و شبکه‌های اجتماعی انجمن موج نور دنبال کنید.

منتظر حضور شما اندیشمند و عضو گرامی هستیم.

کانال تلگرام:

@mojenoor

صفحه اینستاگرام:

@mojenoor84

کانال ایتا:

https://Eitaa.com/mojenoor

نشانی اینترنتی:

www.Mnsi.ir

به امید روزهای روشن‌تر.

اسکرول به بالا